Ohrozil teroristický útok v Tunisku aj ostatné dovolenkové destinácie?

Autor: Alenka Juríková | 16.7.2015 o 14:47 | Karma článku: 2,66 | Prečítané:  564x

  • Ako je v tej a tej krajine?
  • Máme sa tam báť?
  • Nebudú tam teroristi?
  • Čo ak sa niečo stane?
  • Postaráte sa o nás?

Tieto a podobné otázky nám kladú zákazníci. Dovolím si povedať, že pri každej podpísanej zmluve, niekedy aj pri samotnej kalkulácii zájazdu.

Nie som Pán Boh, žiaľ, na 100% neviem odpovedať na tieto otázky. Koncom júna som sa zúčastnila týždňovej info-cesty do Tuniska, s cieľom podať čo najviac informácií našim klientom ohľadom tejto nádhernej krajiny. Na každom kruhovom objazde a hoteli boli ozbrojení policajti a pomaly sa mi zdalo, že kontrolujú všetko, čo sa hýbe. Bola by som dala ruku do ohňa, že tam nič nehrozí. A PREDSA! Ak sa niečo má stať, stane sa! Hocikedy, hocikde na svete. Dokonca aj doma v obývačke. Riadim sa tým, že osud je osud a vždy bude o krok pred nami.

 

Teroristický útok v Tunisku ovplyvnil kúpu všetkých zájazdov, ale okrem Tuniska najviac Egypt, Albánsko, Turecko.

To posledné momentálne nechápem. Turecko??? A prečo? Lebo vyšiel článok v jednom nemenovanom denníku a Turecko bolo označené ako nebezpečná krajina?! Neviem, či autor tohto článku bol niekedy v Turecku, ale asi ak by tam bol, nepísal by takéto bludy.

 

Denno-denne som v kontakte s Turkami, milujem tú krajinu, ochotu ľudí. Dovolím si povedať, že som sa tam nebála prejsť každý večer sama tak, ako sa niekedy bojím na Slovensku. Po pár mesiacoch bývania v Alanyi som si priniesla také neuveriteľné zážitky, že by som mohla napísať o nich asi 30 ďalších blogov.

 

Nechcem Vás presviedčať, že áno choďte do Turecka! Je to na každom z Nás, ktorú dovolenkovú destináciu si vyberie. Mne je len ľúto, ak sa turisti boja navštevovať tieto úžasné krajiny. Odporúčam  si pozrieť film: „ Volám sa Khan a nie som terorista!“

Pripájam aj link, aby ste ho nemuseli hľadať, myslím že sa oplatí pozrieť:

https://www.youtube.com/watch?v=XAtPpjEZwC8

 

Ak sa sústredíme na to, kde sa môže niečo stať, pokojne môžeme ostať doma a prísť tak o krásne spomienky z dovoleniek, ktoré sú na nezaplatenie. Samozrejme, všade na svete číha zlo. Nedeľme ľudí na MOSLIMOV a NEMOSLIMOV, ale na DOBRÝCH a ZLÝCH!

 

Mier!!  :)

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kríze pokračujeme

Trauma Dankovi ale prospeje, viac bude počítať vlastné limity a „žetóny“, ktorými disponuje.


Už ste čítali?